Українська академія друкарства
 • E-mail: kafedra.inoz.mov@gmail.com
 • Телефон: +38 (032) 242 23 64

Міжнародна співпраця і партнери

Академія успішно розвиває міжнародну співпрацю з багатьма вищими навчальними закладами, видавництвами та поліграфічними підприємствами Німеччини, Польщі, Китаю, Словаччини, Туркменістану, Узбекистану, Чехії, Великобританії, Нідерландів, Бельгії та інших країни.. І важливе місце у підтримці та розширенні міжнародних зв‘язків УАД завжди посідала саме кафедра іноземних мов.

photo
Фрагмент виступу призерів студентської наукової конференції УАД .

Із 1976 р. в інституті розпочалася підготовка фахівців для поліграфії зарубіжних країн. Першими іноземними студентами стали представники Болгарії, Куби, Гани і Кенії. З роками кількість іноземних студентів зросла, а географія країн, з яких вони прибували на навчання, розширилася: для майже 40 країн Європи, Азії, Африки і Латинської Америки було підготовлено більше двохсот спеціалістів. Викладачі нашої кафедри внесли значний вклад у виховання, навчання, творчий і професійний розвиток студентів-іноземців.

Міжнародна діяльність академії розвивалась і розвивається в напрямках, які дозволяють удосконалювати навчальний процес, поглиблювати науково-технічну співпрацю з передовими в галузі поліграфії та інформаційних технологій зарубіжними фірмами, а також збільшувати кількість іноземних студентів, магістрів, стажистів та аспірантів, що навчаються в нашому ВНЗ. Викладачі кафедри були задіяні практично до всіх європейських та міжнародних проектів УАД.

УАД брала активну участь у європейському проекті “Розвиток людського ресурсу для видавничої галузі України” за програмою TEMPUS TACIS. Цей проект тривав 3 роки у вищих навчальних закладах Великобританії, Німеччини та України. Реалізації цього проекту передувала розробка великої кількості документів, що надходили англійською мовою. Викладачі кафедри працювали над перекладом цих документів, ділової кореспонденції з англійської мови на українську та навпаки, а також забезпечували можливість телефонних переговорів між учасниками проекту в якості перекладачів.

Для поліпшення практичної підготовки студентів та їхнього ознайомлення з сучасними видавничими процесами, поліграфічними матеріалами, технологіями та обладнанням велике значення має виробнича практика студентів академії на таких всесвітньовідомих фірмах як «Гейдельберґ» (ФРН), «КВА» (ФРН), «Віньковські» (Польща), «Донеллі» (Польща), «Ортіс» (Польща). Викладачі кафедри Фігель М.М. та Кімак Г.М. готували студентів до участі у цьому проекті.

Взагалі, кафедра була і ззалишається постійно залученою до міжнародної діяльності академії. Викладачі кафедри виступали у ролі синхронних перекладачів на лекціях, присвячених актуальним проблемам галузі книговидання та книжкової торгівлі, з якими перед студентами УАД неодноразово виступали провідні професори Оксфорд-Брукс університету та Лейпцизької вищої технічної школи, а також під час проведення на базі УАД міжнародних наукових конференцій та семінарів.

Велику роботу здійснюють викладачі кафедри з перекладів фахової літератури, анотацій, наукових статей та тез доповідей, які надсилаються співробітниками академії для участі в міжнародних конференціях.

Події кафедри

бер
14
ВІДНОВЛЕННЯ НАВЧАННЯ В ZOOM! Dear students! З понеділка, 14.03.2022, спробуємо повернутися до дистанційного навчання. Прошу домовлятися з викладачами про час проведення пар. Все буде Україна!

10:05 — 308 ауд.

лют
28
Dear students! Канікули до 13 березня. Stay safe. See you soon! Everything will be UKRAINE!

10:59 — 322 ауд.

лют
15
ПОЧАТОК СЕМЕСТРУ 15 лютого 2022р. Навчання наразі ОНЛАЙН (ЗУМ). Студенти, не забувайте про пари! Усім міцного здоров"я,до зустрічі в ZOOM

12:00 — 308 ауд.

Архів методичних і наукових матеріалів

Ділова іноземна мова

 • photo5470153928705420564.jpg photo5470153928705420564.jpg
 • Практикум з іноземної мови

 • Р-3.docx
 • Р-4.docx
 • Наукове спілкування іноземною мовою

 • IMG_2128.jpg IMG_2128.jpg
 • IMG_2129.jpg IMG_2129.jpg
 • IMG_2130.jpg IMG_2130.jpg
 • Іноземна мова для студентів заочного факультету

 • КН 21 telephoning-in-english.pdf
 • Appearance and Character KH 1 ІСТ1.docx
 • KH1 ICT1 1.png KH1 ICT1 1.png
 • KH21 ICT21 1.png KH21 ICT21 1.png